Middlesbrough kontra Cardiff, wynik spotkania: 2-3

Middlesbrough kontra Cardiff 2-3.

Po pierwszej połowie meczu między Middlesbrough a Cardiff wynik wynosił 0-3. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2022-09-13 18:45 na obiekcie sportowym Riverside Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 10. Zmierzyły się Middlesbrough i Cardiff.

Gole strzelali: C. O'Dowda 4' 0-1 C. Robinson M. Harris 20' 0-2 C. Robinson P. Ng 45' 0-3 A. Rinomhota D. Watmore 76' 1-3 I. Jones Rodrigo Muniz 77' 2-3 A. Dijksteel

Żółte kartki Middlesbrough: Riley McGree 81'

Żółte kartki Cardiff: Ryan Wintle 85'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był James Bell, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Middlesbrough zmierzy się już z Coventry, następne spotkania z drużynami Birmingham i Millwall. Kolejno natomiast Cardiff z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Wigan.

Wielu fanów śledzi poczynania, które dotyczą ligi Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. Riley McGree Ryan Wintle systematycznie zapewniają fantastycznym kibicom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami zdarzają się bardzo zażarte, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż widowiska nas męczą. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych,przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Middlesbrough i Cardiff oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Riverside Stadium.