Na stadionie Riverside Stadium odbył się mecz pomiędzy Middlesbrough i Blackburn: końcowy wynik 1-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Middlesbrough i Blackburn wynik to 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-10-15 14:00 na stadionie Riverside Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Middlesbrough a Blackburn.

Gole strzelali: D. Lenihan 4' 0-1 S. Gallagher 17' 0-2 D. Hyam D. Watmore 45' 1-2 J. Howson

Żółte kartki Middlesbrough: Rodrigo Muniz 27' Paddy McNair 90'

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 27' Tyler Morton 51' Thomas Kaminski 77' Tyrhys Dolan 90'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny arbiter meczu - Darren Bond, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Middlesbrough stanie naprzeciw Wigan, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Preston a Blackburn zmierzy się z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Hull City.

Wielu kibiców śledzi poczynania ligi Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Rodrigo Muniz Lewis Travis niejednokrotnie zapewniły wspaniałym fanom mnóstwo niesamowitych emocji. Obserwujemy spektakularne asysty i gole, bezwzględne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają zagorzałe, nie często zdarza się, że potyczki nie są interesujące. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Middlesbrough i Blackburn i ich udział w Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Riverside Stadium.