Spotkanie pomiędzy Blackpool i Middlesbrough na stadionie Bloomfield Road: 0-3

Blackpool vs Middlesbrough wynik 0-3. Dnia 2022-11-08 19:45 na stadionie Bloomfield Road odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki Regular Season - 9. Na przeciw siebie stanęły Blackpool i Middlesbrough.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Blackpool a Middlesbrough zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: I. Jones 15' 0-1 M. Forss M. Forss 48' 0-2 C. Akpom 65' 0-3 R. Giles

Żółte kartki Blackpool: James Husband 7' Dominic Thompson 34' Chris Maxwell 47' Theo Corbeanu 52'

Żółte kartki Middlesbrough: Hayden Hackney 90'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Blackpool stawi czoła Birmingham, następne spotkania z drużynami Cardiff i Hull City natomiast Middlesbrough z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Wigan.

Wierni fani futbolu śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak James Husband Hayden Hackney wielokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, nie często okazuje się, że są to potyczki nudne. Stale zdarzają się widowiskowe bramki i asysty, bezwzględne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie ligi Championship i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Blackpool i Middlesbrough w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Bloomfield Road.