Spotkanie Middlesbrough vs Wigan zakończone wynikiem 4-1

W dniu 2022-12-26 15:00 na obiekcie sportowym Riverside Stadium odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Middlesbrough i Wigan.

Po pierwszej połowie meczu między Middlesbrough a Wigan wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Gole strzelali: M. Forss 26' 1-0 D. Watmore C. Akpom 49' 2-0 R. Giles C. Akpom 59' 3-0 T. Aasgaard 61' 3-1 M. Power C. Akpom 90' 4-1 R. Giles

Żółte kartki Middlesbrough: Hayden Hackney 79' Tommy Smith 80'

Żółte kartki Wigan: Charlie Hughes 66'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Middlesbrough stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Birmingham i Brighton. Kolejno natomiast Wigan z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Luton.

Liczni fani śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Hayden Hackney Charlie Hughes systematycznie serwują fantastycznym kibicom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy idealne asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko walki między zawodnikami ligowymi okazują się zajadłe, nie często bywa, iż są to mecze nużące. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Championship. Udział takich lubianych drużyn jak Middlesbrough oraz Wigan w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Riverside Stadium.