Mecz Middlesbrough - Millwall dnia 2023-01-14 15:00 - wynik końcowy 1-0

Middlesbrough - Millwall, wynik 1-0. Dnia 2023-01-14 15:00 na obiekcie sportowym Riverside Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 27 pomiędzy Middlesbrough a Millwall.

Pierwsza część spotkania między Middlesbrough oraz Millwall zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: M. Forss 54' 1-0

Żółte kartki Middlesbrough: Matt Crooks 45' Jonathan Howson 87'

Żółte kartki Millwall: George Long 39' George Saville 78' Shaun Hutchinson 90'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Middlesbrough stawi czoła Sunderland, następne spotkania z drużynami Watford i Blackpool a Millwall zmierzy się z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Sunderland.

Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego o MMA? Wejdź w link i przeczytaj artykuł!

Liczni kibice śledzą ciekawe potyczki w lidze Championship. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze jak Matt Crooks George Long wielokrotnie zapewniają wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między drużynami futbolowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska nużące. Systematycznie natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, idealnie wyliczone gole czy asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Middlesbrough oraz Millwall i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Riverside Stadium.