Back to Top

Hull City - Middlesbrough wynik meczu 2-2

Hull City - Middlesbrough, wynik spotkania 2-2

W ostatnim meczu ligowym pomiędzy drużynami Hull City i Middlesbrough, które odbyło się 5 dni temu na The MKM Stadium, kibice mieli okazję oglądać zacięte starcie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2, pomimo że na przerwę to drużyna Hull City prowadziła 2-1. Mecz ten miał miejsce w ramach 42. kolejki Championship, a emocje sięgały zenitu do ostatnich minut.

Hull City kontra Middlesbrough, wynik 2-2

Hull City - Middlesbrough, wynik meczu 2-2

W ostatniej kolejce Championship doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Hull City i Middlesbrough na boisku The MKM Stadium. Mecz zakończył się remisem 2-2, a już w pierwszej połowie obejrzeliśmy aż trzy bramki. Po zaciętej rywalizacji na boisku, obie drużyny podzieliły się punktami w spotkaniu rozegranym 5 dni temu, dokładnie o godzinie 18:45.

Ipswich vs Middlesbrough, wynik 1-1

Mecz Ipswich kontra Middlesbrough zakończony wynikiem 1-1

W ostatnim spotkaniu 43. kolejki Championship drużyny Ipswich i Middlesbrough podzieliły się punktami, remisując 1-1 na boisku Portman Road. Mecz ten odbył się dokładnie dwa dni temu, 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00. Obie ekipy zaprezentowały się solidnie, co zaowocowało wynikiem 1-1 zarówno na przerwę, jak i po końcowym gwizdku sędziego.

Mecz Middlesbrough vs Sheffield Wednesday, wynik 2-0

Middlesbrough - Sheffield Wednesday, wynik spotkania: 2-0

W ostatniej kolejce Championship Middlesbrough podejmowało Sheffield Wednesday na Riverside Stadium. Gospodarze pewnie triumfowali 2-0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie, którą zdołali podwoić po przerwie. Mecz odbył się kilka dni temu, dokładnie 8 kwietnia o godzinie 14:00.

Mecz Middlesbrough - Swansea zakończony wynikiem 2-0

Spotkanie Middlesbrough vs Swansea zakończone wynikiem 2-0

W ostatniej kolejce Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Middlesbrough i Swansea, które odbyło się dwa dni temu na Riverside Stadium. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po tym jak Middlesbrough prowadziło 1-0 na przerwę. To kolejne ważne punkty w walce o ligowe trofea, które obie drużyny starają się zdobyć w tej sezonie.

Mecz pomiędzy Middlesbrough vs Swansea, wynik końcowy 2-0

Middlesbrough - Swansea, wynik spotkania - 2-0

W środowe popołudnie na Riverside Stadium drużyna Middlesbrough podejmowała Swanseę w ramach 41. kolejki Championship. Gospodarze pewnie kontrolowali przebieg spotkania i dzięki bramkom zdobytym w pierwszej połowie zakończyli mecz z zasłużonym zwycięstwem 2-0. Mecz odbył się 2 dni temu, 6 kwietnia o godzinie 14:00, a kibice z Pewnej Zagrody mogą być zadowoleni z postawy swoich ulubieńców.

Mecz Southampton kontra Middlesbrough wynik 1-1

Dnia 2024-03-29 15:00 miało miejsce spotkanie Southampton vs Middlesbrough - wynik 1-1

W ostatniej kolejce Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Southampton i Middlesbrough, które zakończyło się remisem 1-1. Mecz rozegrany został w St. Mary's Stadium 29 marca o godzinie 15:00. Pomimo prowadzenia Southampton 1-0 na przerwie, ostatecznie żadna z ekip nie zdołała wygrać tego spotkania.