Back to Top

Mecz pomiędzy Birmingham kontra Middlesbrough, wynik 0-1

Birmingham kontra Middlesbrough, wynik meczu - 0-1

W ostatnim meczu 29. kolejki Championship drużyna Birmingham podejmowała Middlesbrough na St. Andrew's @ Knighthead Park. Spotkanie to odbyło się 6 dni temu, 12 marca o godzinie 19:45. Ostatecznie to goście z Middlesbrough wygrali to starcie 1-0, a ta jedna bramka padła już w pierwszej połowie, ustalając wynik na przerwę. Przeczytaj relację z emocjonującego spotkania poniżej.

Birmingham kontra Middlesbrough 0-1

Dnia 2024-03-12 19:45 miało miejsce spotkanie między Birmingham oraz Middlesbrough - 0-1

W meczu pełnym napięcia drużyna Middlesbrough pokonała Birmingham wynikiem 1-0 w ramach 29. kolejki Championship. Spotkanie, które odbyło się 6 dni temu, miało miejsce na St. Andrew's @ Knighthead Park. Middlesbrough zapewniło sobie zwycięstwo po bramce zdobytej jeszcze przed przerwą, utrzymując prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Middlesbrough vs Blackburn 0-0

Middlesbrough kontra Blackburn, wynik meczu - 0-0

W meczu 38. kolejki Championship drużyny Middlesbrough i Blackburn spotkały się na Riverside Stadium, a emocje sięgały zenitu. Pomimo zażartej walki na murawie, żadna z ekip nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, co skutkowało ostatecznym remisem 0-0. Spotkanie to odbyło się 2 dni temu, 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00, pozostawiając kibiców z mieszanych uczuciami po tym zaciętym starciu.

Middlesbrough kontra Norwich, wynik końcowy 3-1

Middlesbrough - Norwich, wynik spotkania: 3-1

W meczu 36. kolejki Championship drużyna Middlesbrough podejmowała u siebie zespół Norwich. Spotkanie rozegrane na Riverside Stadium zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, Middlesbrough potrafiło skutecznie wykorzystać swoje okazje i zapewnić sobie kolejne cenne punkty w walce o awans.

QPR vs Middlesbrough, wynik 0-2

Dnia 2024-03-09 15:00 na stadionie MATRADE Loftus Road miał miejsce mecz QPR vs Middlesbrough - 0-2

W najnowszym starciu ligowym zespołu Queens Park Rangers z Middlesbrough padł klarowny rezultat 0-2, który został ustalony podczas drugiej połowy spotkania. Mecz, który odbył się w MATRADE Loftus Road, zakończył się lepszymi wynikiem dla drużyny Middlesbrough. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, to goście potrafili skutecznie wykorzystać swoje okazje i sięgnąć po pełną pulę punktów. Spotkanie to odbyło się w ramach 37. kolejki Championship, a wynik na przerwę był remisowy 0-0. Mecz rozegrany został 9 marca 2024 roku o godzinie 15:00, co oznacza, że od tego czasu minęły dokładnie dwa dni.

Mecz pomiędzy QPR kontra Middlesbrough zakończony wynikiem 0-2

QPR - Middlesbrough, wynik spotkania: 0-2

W sobotnim starciu drużyn QPR oraz Middlesbrough, które odbyło się 9 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie MATRADE Loftus Road, to goście z Middlesbrough wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2:0. Pomimo bramki na przerwę wskazującej remis 0:0, to Middlesbrough zdominowało drugą połowę, zdobywając cenne trzy punkty w 37. kolejce Championship.

Stoke City - Middlesbrough zakończony wynikiem 2-0

Na stadionie bet365 Stadium dnia 2024-03-02 15:00 miał miejsce mecz Stoke City kontra Middlesbrough zakończony wynikiem 2-0

W minioną sobotę, w bet365 Stadium, drużyna Stoke City podejmowała ekipę Middlesbrough w ramach 35. kolejki Championship. Gospodarze pewnie pokonali rywali 2-0, zapewniając sobie ważne trzy punkty. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Stoke City 1-0, a ostateczny wynik ustalił się po bramce strzelonej w drugiej połowie. Mecz odbył się 2 marca o godzinie 15:00, a fani gospodarzy mogli cieszyć się z kolejnego sukcesu swojej drużyny na własnym stadionie.