Na obiekcie Cardiff City Stadium miało miejsce spotkanie pomiędzy Cardiff i Middlesbrough zakończone wynikiem 1-4

W meczu 45. kolejki Championship, który odbył się 27 kwietnia o godzinie 14:00 na Cardiff City Stadium, drużyna Cardiff przegrała z Middlesbrough 1-4. Wynik na przerwę wskazywał na minimalne prowadzenie zespołu gości 0-1.

Sprawozdanie z meczu:

Zapraszam Państwa na relację z emocjonującego spotkania pomiędzy Cardiff i Middlesbrough, które odbyło się na pełnym stadionie Cardiff City Stadium. Sędzia główny Jeremy Simpson poprowadził to starcie, które dostarczyło nam wiele wrażeń i niespodzianek.

Od samego początku spotkania atmosfera była niesamowita, kibice obu drużyn głośno dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą kulę dźwięku na trybunach. Już w 45. minucie pierwsza bramka padła dla gości - F. Azaz zapisał się na listę strzelców po asyście M. Clarke'a, dając Middlesbrough prowadzenie 1-0 na przerwę.

Po wznowieniu gry to Middlesbrough nadal dyktowało tempo. F. Azaz ponownie wpisał się na listę strzelców w 49. minucie, tym razem asystując A. Gilbertowi, który podwyższył prowadzenie dla gości na 2-0. E. Latte Lath dołożył kolejnego gola w 56. minucie, a piękna akcja zakończyła się bramką F. Azaza. Chwilę później, w 60. minucie, A. Gilbert zdobył swoją drugą bramkę, a goście prowadzili już 4-0 po golu L. Aylinga.

Cardiff próbowało odwrócić losy meczu, co doprowadziło do bramki J. Bowlera w doliczonym czasie gry, jednak było to zbyt mało, zbyt późno. Mecz zakończył się wynikiem 1-4 na korzyść Middlesbrough, którzy zdominowali to spotkanie.

Na kartki nie szczędzono, ale większego zamieszania w postaci czerwonych kartek nie było. Następne wyzwania czekają obie drużyny, a kibice z pewnością będą pamiętać to widowisko na Cardiff City Stadium.