Hull City - Middlesbrough, wynik meczu 2-2

W ostatniej kolejce Championship doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Hull City i Middlesbrough na boisku The MKM Stadium. Mecz zakończył się remisem 2-2, a już w pierwszej połowie obejrzeliśmy aż trzy bramki. Po zaciętej rywalizacji na boisku, obie drużyny podzieliły się punktami w spotkaniu rozegranym 5 dni temu, dokładnie o godzinie 18:45.

Relacja z meczu piłki nożnej: Hull City - Middlesbrough

Dzisiaj, na The MKM Stadium, odbyło się spotkanie pomiędzy drużyną Hull City a ekipą Middlesbrough. Mecz został rozegrany w ramach 42. kolejki Championship. Sędzią głównym tego starcia był Gavin Ward z Anglii. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowite widowisko.

Początek meczu nie mógł być bardziej ekscytujący, gdy już w 4. minucie E. Latte Lath strzelił bramkę dla gości, z asystą od L. Engel. Hull City szybko odpowiedziało za sprawą J. Philogene, który w 29. minucie doprowadził do wyrównania. Gospodarze nie zamierzali się zatrzymać i jeszcze przed przerwą J. Seri wpakował piłkę do siatki, ustalając wynik na 2-1 dla Hull City po pierwszej połowie.

Druga połowa przyniosła wiele emocji. Middlesbrough nie poddawało się i w 71. minucie F. Azaz strzelił gola, doprowadzając do remisu 2-2. Obie drużyny walczyły o zwycięstwo do ostatniego gwizdka, ale ostatecznie punkty zostały podzielone.

W trakcie meczu padły żółte kartki dla kilku zawodników. W drużynie gospodarzy kartoniki obejrzeli Ryan Giles (84'), Fabio Carvalho (86') oraz Jaden Philogene-Bidace (90'). Na czerwone kartki nie było jednak miejsca. Z kolei gracze gości uniknęli kar dyscyplinarnych.

Po zakończonym meczu Hull City czeka kolejno na starcia z Watford, Coventry oraz Ipswich, natomiast Middlesbrough zmierzy się z Leeds, Cardiff i Watford. Ten wieczór na The MKM Stadium z pewnością zapadnie w pamięci zarówno zawodnikom, jak i kibicom, jako emocjonujące widowisko pełne zwrotów akcji.