Mecz Millwall - Middlesbrough dnia 2024-01-13 15:00 - 1-3

Dzisiaj odbył się mecz pomiędzy drużynami Millwall i Middlesbrough w ramach 27. kolejki Championship. Spotkanie rozegrane zostało na stadionie The Den. Wynik końcowy to 1-3, a wynik na przerwę wynosił 1-1. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego emocjonującego starcia.

Występ Millwall przeciwko Middlesbrough

Mecz pomiędzy drużynami Millwall a Middlesbrough odbył się na stadionie The Den w ramach 27. kolejki Championship. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00, a sędzią głównym był Andy Davies z Anglii. Emocjonujące starcie zakończyło się zwycięstwem gości 1-3.

Sprawozdanie z meczu

Atmosfera na stadionie The Den była niesamowita, a kibice gospodarzy stworzyli niesamowite tło dla rozgrywki. Pierwsza bramka padła już w 10. minucie, kiedy Joe Bryan trafił do siatki po asyście Ziana Flemminga, dając prowadzenie Millwall. Jednak Middlesbrough odpowiedziało szybko, a Lukas Engel wyrównał wynik w 38. minucie, zdobywając bramkę po asyście Sam Greenwooda. Wynik do przerwy był remisowy 1-1.

W drugiej połowie Middlesbrough wyszło na prowadzenie po bramce Isaiaha Jonesa w 58. minucie. Millwall próbowało odrobić straty, jednak goście utrzymywali się mocno w defensywie. Ostateczny cios dla gospodarzy zadał Marcus Forss, który zdobył bramkę w doliczonym czasie gry, ustalając wynik na 1-3 dla Middlesbrough.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali żółte kartki. George Honeyman, Ryan Longman i Joe Bryan z Millwall oraz Lukas Engel z Middlesbrough zostali ukarani ostrzeżeniami. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gospodarzy.

Podsumowując, mecz pomiędzy Millwall a Middlesbrough dostarczył wielu emocji. Gospodarze próbowali zdobyć punkty, ale skuteczna gra gości pozwoliła im opuścić The Den z pełną pulą. Następne mecze dla Millwall to konfrontacje z QPR, Preston i Hull City, natomiast Middlesbrough zmierzy się z Rotherham, Chelsea i Birmingham.