Mecz Preston kontra Middlesbrough zakończony wynikiem 2-1

W meczu 32. kolejki Championship drużyna Preston podejmowała Middlesbrough na stadionie Deepdale. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, którzy prowadzili już 1-0 na przerwę. Mecz odbył się 5 dni temu, 14 lutego o godzinie 19:45.

Szalony mecz na Deepdale - Preston zwycięża Middlesbrough 2:1

Wczorajszy wieczór na stadionie Deepdale przyniósł niezwykłe emocje, gdy drużyna Preston podejmowała Middlesbrough w ramach 32. kolejki Championship. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19:45, a głównym arbitrą był Tony Harrington z Anglii.

Od samego początku mecz był pełen dynamiki i zaangażowania z obu stron. Gospodarze szybko objęli prowadzenie w 23. minucie za sprawą L. Millara, który wykorzystał świetne podanie od kolegi. Preston prowadziło 1:0 do przerwy, choć goście także stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką rywali.

Druga połowa rozpoczęła się intensywnie, a już w 57. minucie F. Azaz doprowadził do wyrównania dla Middlesbrough po asyście J. Howsona. Jednak radość gości nie trwała długo, ponieważ zaledwie trzy minuty później E. Riis strzelił drugiego gola dla Preston, ustalając wynik na 2:1.

Mecz obfitował w kartki, zarówno żółte jak i czerwone. W końcówce spotkania Jordan Storey i Alan Browne z Preston otrzymali żółte kartki, a Riley McGree z Middlesbrough również znalazł się na liście ukaranych. Niestety, nie obyło się bez emocji, gdyż jednemu z gospodarzy pokazano czerwoną kartkę, choć szczegóły tego incydentu nie są jeszcze jasne.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez całe 90 minut. Po ostatnim gwizdku sędziego Deepdale eksplodowało radością z powodu zwycięstwa Preston. Następne mecze dla obu drużyn zapowiadają się równie interesująco, z pewnością fani nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku.