Spotkanie między Middlesbrough i Plymouth na stadionie Riverside Stadium: 0-2

W meczu 34. kolejki Championship, rozegranym 24 lutego o godzinie 15:00 na Riverside Stadium, drużyna Middlesbrough podejmowała ekipę Plymouth. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2-0, którzy już do przerwy objęli prowadzenie, nie dając szans gospodarzom na odrobienie strat. To był mecz, który wzbudził wiele emocji wśród kibiców obu zespołów.

Przebieg meczu Middlesbrough - Plymouth

Mecz pomiędzy drużynami Middlesbrough a Plymouth odbył się na Riverside Stadium w ramach 34. kolejki Championship. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00.

Sędzią głównym tego starcia był Sunny Singh Gill z Anglii. Na trybunach zgromadziło się wielu kibiców obu drużyn, tworząc gorącą atmosferę wspierając swoje zespoły.

W pierwszej połowie obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, jednak to goście z Plymouth zdołali szybko pokazać swoją skuteczność. Już w 7. minucie M. Sorinola strzelił gola, wychodząc sam na sam z bramkarzem Middlesbrough i otwierając wynik na 0-1.

Podopieczni z Plymouth kontynuowali swoją dobrą grę i w 31. minucie zwiększyli prowadzenie. Tym razem R. Hardie skutecznie wykorzystał sytuację po asyście D. Gyabi i ustalił wynik na 0-2 na korzyść gości.

Gospodarze starali się odrobić straty, ale solidna obrona Plymouth oraz skuteczna gra w pomocy uniemożliwiała im zdobycie bramki kontaktowej. W końcówce pierwszej połowy Luke Ayling otrzymał żółtą kartkę.

Po przerwie Middlesbrough ruszyli do ataku, ale nie potrafili pokonać bramkarza Plymouth. W 37. minucie kolejną żółtą kartkę otrzymał Ayling za faul na jednym z zawodników gości.

W drugiej połowie nie padły już żadne bramki, a mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść Plymouth. Mimo starań, gospodarze nie zdołali odwrócić losów spotkania.

Żółte kartki otrzymali również zawodnicy Plymouth, Mickel Miller w 26. minucie. Czerwonych kartek nie było w drugiej połowie.

Następne mecze Middlesbrough to starcia z drużynami Stoke City, Norwich oraz QPR, natomiast Plymouth zmierzy się z Ipswich, Sheffield Wednesday oraz Blackburn.