Dnia 2023-09-02 14:00 na obiekcie Riverside Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Middlesbrough i QPR zakończone wynikiem 0-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Middlesbrough i QPR zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2023-09-02 14:00 na stadionie Riverside Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Middlesbrough i QPR.

Gole strzelali: A. Dozzell 43' 0-1 J. Colback J. Colback 71' 0-2

Żółte kartki Middlesbrough: Sam Greenwood 77'

Żółte kartki QPR: Jack Colback 50' Ilias Chair 65'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki QPR:

Główny arbiter meczu - Thomas Bramall, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Middlesbrough zmierzy się już z Blackburn, następne spotkania z drużynami Sheffield Wednesday i Southampton. Kolejno natomiast QPR z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Birmingham.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze jak Sam Greenwood Jack Colback wielokrotnie zagwarantowały wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Trafiamy na bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, widowiskowe asysty oraz bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zagorzałe, rzadko okazuje się, że spotkania męczą. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Middlesbrough i QPR i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Riverside Stadium.