Mecz Norwich kontra Middlesbrough na obiekcie Carrow Road - wynik końcowy 1-2

Norwich kontra Middlesbrough zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich a Middlesbrough zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-11-12 15:00 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki Regular Season - 21 pomiędzy Norwich a Middlesbrough.

Gole strzelali: J. Sargent 7' 1-0 K. McLean R. McGree 64' 1-1 M. Forss M. Crooks 90' 1-2 C. Akpom

Żółte kartki Norwich: Isaac Hayden 59'

Żółte kartki Middlesbrough: Darragh Lenihan 22' Marcus Forss 41'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny arbiter spotkania to Leigh Doughty, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Norwich stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami Blackburn i Luton a Middlesbrough z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Wigan.

Oddani fani futbolu śledzą poczynania ligi Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Isaac Hayden Darragh Lenihan bardzo często zagwarantowały wyborowym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Trafiamy na brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy piłkarzami są bardzo zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że są to zmagania nużące. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Norwich i Middlesbrough z ligi Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Carrow Road.