Mecz Blackburn - Middlesbrough zakończony wynikiem 2-1

Blackburn - Middlesbrough, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackburn oraz Middlesbrough wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-09-16 14:00 na stadionie Ewood Park odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Blackburn oraz Middlesbrough.

Gole strzelali: S. Szmodics 31' 1-0 H. Carter S. Szmodics 49' 2-0 R. Hedges M. Crooks 55' 2-1 M. Forss

Żółte kartki Blackburn: Hayden Carter 28'

Żółte kartki Middlesbrough: Darragh Lenihan 40' Hayden Hackney 88'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Sędzią głównym tego spotkania był James Bell, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Blackburn zmierzy się już z Sunderland, następne spotkania z drużynami Ipswich oraz Cardiff a Middlesbrough z Sheffield Wednesday. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Bradford.

Coraz częściej wielu fanów śledzi starcia ligi Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Hayden Carter Darragh Lenihan raz za razem gwarantują kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami są nader nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska usypiające. Bardzo często trafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem gwarantujące wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Championship oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Blackburn oraz Middlesbrough w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Ewood Park.