Spotkanie Middlesbrough - Ipswich, wynik 0-2

W meczu 20. kolejki Championship, drużyna Middlesbrough podejmowała Ipswich na Riverside Stadium. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ipswich 2-0, po bramkach strzelonych w pierwszej połowie. Middlesbrough nie zdołało odrobić straty, a goście opuścili boisko z cennymi trzema punktami.

Relacja z meczu

Piękny, słoneczny dzień w Riverside Stadium, aż prosił się na futbolowe emocje. Atmosfera była niesamowita, a kibice obu drużyn dawali z siebie wszystko, aby dopingować swoich ulubieńców. Middlesbrough zaczęło mecz z ogromnym zapałem, jednak to goście szybko przejęli inicjatywę.

36' - Co za gol! C. Chaplin z Ipswich otwiera wynik, wykorzystując zamieszanie w polu karnym. Middlesbrough jest zaskoczone, a kibice gości wybuchają radością.

Po bramce gości, gospodarze starali się odzyskać kontrolę, ale Ipswich było niezłomne.

51' - Pierwsza żółta kartka w meczu, Matt Crooks z Middlesbrough dostaje ostrzeżenie od sędziego.

Do przerwy wynik 0-1 na korzyść drużyny gości, co sprawia, że druga połowa zapowiada się bardzo emocjonująco.

63' - Luke Woolfenden z Ipswich dostaje żółtą kartkę za faul na skrzydłowym gospodarzy. Middlesbrough próbuje naciskać, ale defensywa gości trzyma się nieustępliwie.

67' - Bramka dla Ipswich! O. Hutchinson zdobywa gola na 2-0, z asystą od C. Chaplin. To było bardzo ważne trafienie dla gości, które wyraźnie podniosło ich morale.

90' - Sam Morsy i Dominic Ball z Ipswich dostają żółte kartki w końcówce meczu. Emocje sięgają zenitu, a obie drużyny walczą do końca.

Koniec meczu ze zwycięstwem Ipswich 2-0 nad Middlesbrough. To zasłużona wygrana dla gości, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony. Zarówno kibice, jak i sami zawodnicy mogą być dumni z tej wygranej.

Następne mecze dla Middlesbrough: Hull City, Swansea, Port Vale.

Następne mecze dla Ipswich: Watford, Norwich, Leeds.